Текущее время: 18 июн 2019, 14:51

Страница 14 из 14 [ Сообщений: 206 ]  На страницу Пред.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Автор Сообщение
 Заголовок сообщения: Re: Alfa 145 1.4 boxer
СообщениеДобавлено: 03 янв 2019, 16:32 
ALFA-Мужчина

масло в коробці Ельф мінералка gl5, як і рекомендовано заводом - передачі туго включалися з моменту покупки машини, а зимою ще й 2га зазвичай з хрустом заходить на холодну -
присадка нічого не дала, ну принаймні не помітив :)
ціна 300-350грн за 2 тюбика
масла в коробці 2л якшо память не зраджує - поміняти його секс ше той :D - без шприца навіть нема чого пробувати..

СообщениеДобавлено: 03 янв 2019, 19:34 
ALFA-Подросток

Пробовали включать передачи с перегазовкой? Правда, если вторая, придётся часто газовать :)
Спасибо за пораду про шприц!

Профиль Отправить личное сообщение  

СообщениеДобавлено: 08 янв 2019, 11:49 
ALFA-Мужчина

так і роблю з 2ю - дуже ніжно або з подвійним вижимом - все ок (таки синхрон там уже на підході - але ще 100 тис проїде :D )
передачі туго бо вироблена втулка на кулісі в задній кришці КПП (не дуже й туго взалі то - бувало і гірше :) )

на Різдво тріс шланг ГУР від бачка до рейки - втікла вся рідина (він потів в мене вже 2 роки, я ніяк не вірив шо йому таки настане торба :oops:, а тут морози і на тобі сюрприз )
зняв ремінь підсилювача катаюсь без ГУР :D .... ех згадалось як колись на Жигулю руля крутив :lol:

СообщениеДобавлено: 09 янв 2019, 23:56 
ALFA-Старец

:lol: :lol: :lol:

СообщениеДобавлено: 12 янв 2019, 09:19 
ALFA-Подросток

Про Ypsilon расскажете? :) :wink:

СообщениеДобавлено: 14 янв 2019, 15:20 
ALFA-Мужчина

такс - шланг пофіксив - купив польське ге... Fagumit за космічні 150 грн за метр-але нічого іншого в такому розмірі не знайшов :( ... хз скільки він походить, але затягнути хомут на рейці знизу то був квест ше той :o
і того 2м шланга - 300 грн
літр Кастрола - 140 грн
треба ще ремінь ГУРа новий прикупити - бо мій старий в плачевному стані...

про Ypsilon - та нема що розказувати, купив жінці, щоб Альфу не забирала :D :lol:
2007й рік, з салону виїхала 2008го - алькантара, 8м айрбегів, роздільна кліма, ориг 16ки, парктроніки, мільтируль, хром і тд, пихло 1.4 8в 77 коней... трохи мальована, але загалом нормал - для жінки хватить, вирішальну роль зіграла ціна (тому що люди взагалі не знають що таке лянча %) - думають китайчик якийсь :D -так власник і казав - дзвонили і питали чи то Китай :o )
машина по суті люксова версія Fiat 500, але коштує в 2 рази дешевше :D
П.С. дивився Панди\Пунто класік\Гранде пунто - то матеріалах салону , по шумці біля Ypsilon і близько не стоять
так що отаке 8)

СообщениеДобавлено: 14 янв 2019, 22:58 
ALFA-Старец

Вітаю з покупкой)))хай тіки радує :wink:

СообщениеДобавлено: 15 янв 2019, 19:28 
ALFA-Подросток

Класс! А будет бортовик? Интересно увидеть), помнится к конце двухтысячных какое-то время наблюдал на районе оранжевую Momo design, выглядела шикарно! :roll: Посмотрел цены: сейчас можно купить за цену чуть меньше пяти тысяч, а еще недавно второе поколение стоило не меньше семи - сейчас уже столько стоит третье.

СообщениеДобавлено: 19 мар 2019, 12:07 
ALFA-Мужчина

про Ypsilon - бортовик? хз... може якось зберусь і заведу :)

...щось мені недавно подумалось, що давно нічого не робив в альфі - як таке може бути - вона пережила львівську зиму і ями, які повилазили з приходом весни :shock: ...
заїхав намойку - помив машину, натер, позаглядав під арки - і шо я бачу - зліва нижній виток пружини тріс і тупо тримається на "соплях" :shock: %)

скоренько були куплені нові пружини від Темпри "льосфорс", саме так - від Темпри - вони на один виток вищі (6 проти 5ть на рідних пружинах), але товщина прута тоньша 12.75 проти 13.5 на альфовських.... нові опори, нові підшипники опорні, нові відбійники і все то в суботу скоренько заінсталив...
стойки залишились старі (в мене стоять Каяба) - вони були сухі і в чудовому стані - правда шток уже сам не виходить - але як показала практика з Фіатом - де я викинув оригінальні стоки бо в них "шток не вилазив" і поставив Каябу - а нічого не помінялось в поведінці машини))) - це не головне)))

дуже переживав що вийде "145 крос вагон" :D :D
але насправді получилось шикарно - Темпровська пружина додала пару см кліренсу всього, і м'якості ходу.... при чому в керованості альфа не втратила ні грама :shock:, навіть якось ще жорсткіше стало в поворотах 8)
бюджет в районі 3000 грн за все
-650*2 пружини
-750*2 опори з підшипниками
-350 пильники з відбійниками

і тепер нарешті всі скипи, чавкання в ходовій пропали 8)
їдем далі

СообщениеДобавлено: 10 апр 2019, 20:51 
ALFA-Мужчина

перезувся на літо...
трохи було часу то вирішив розкидати свій старий мотор 1.4 боксер....
отже що я там побачив - мотор вже був роблений, при чому судячи з якості запчастин - ще десь в Італії в далекі 2000ні :)
-поршні стоять 3й ремонт :shock: 80.6 AE - практично в ідеалі (хто хоть раз пробував знайти ремонтні поршні на боксер за адекватні гроші - той мене зрозуміє::)))
-блоку жопа - хону вже і слід простив - поршня таліпаються... - коротше швидше за все на металолом - або в подарунок бажаючим бавитись в гільзовки )))
-коліно шатун шліф. в перший ремонт - вкладиші стоять якась супер пупер бронзова серія Clevite :shock: -вкладиші також в ідеалі
- до кореня не добрався
- тепер чому я його зняв ))) - прокладки голів практично позгнивали - знизу масло травило в антифриз - канали запарафінились... помпа крильчатка тріснута і тд...
коротше була ідея знайти блок 80 і розточити під мої ремонтні поршня, але де взяти кільця 3го ремонту %) - потім подумав - та нун афіг я не зможу знову їздити на 1.4 :lol: :lol: ... одним словом поки буде лежати як підмінний мотор...
альтернатива - знайти поршні 87 мм і розточити мій блок 84мм під ці поршня 8) - якщо вже робити то робити :lol:

СообщениеДобавлено: 16 апр 2019, 14:40 
ALFA-Мужчина

Закинув нові тормозні диски спереду
Remsa - 640 грн, пара+ колодки intelli 240грн
Купив у Флинт55 поршні 87мм, і нові втулки на шатуни
600грн.
Як потепліє стаю на ремонт... надіюсь як все буде ок мій боксер трансформується з 1.6 у 1712:)))

Страница 14 из 14 [ Сообщений: 206 ]  На страницу Пред.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14